Мрії здійснюються – мрій правильно!

Написати на папірці  спалити  додати у шампанське  випити?
Звісно, цього недостатньо!

В Новому році пропонуємо зайнятися цим всерйоз!
Будемо самі собі “програмістами” – програмістами своїх мрій та цілей!

Стратегія Діснея. Автор казкової країни використовував для досягнення мрій модель “мрійник – реаліст – критик”. При чому, починав завжди з ролі мрійника. Не обмежував свою фантазію жодними “як”, “чому” і “неможливо”.
Можливості, а не обмеження. Ще одна модель мислення. Завжди виходьте з можливих перспектив, жодним чином – не зі скепсису. Пам’ятайте – все починається в нашій голові.
Починати з себе. Звісно, всі ми мріємо про мир у всьому світі, а якщо щось йде не так, схильні звинувачувати кого завгодно, лише не себе. Світ – це всі ми. Давайте починати з миру у власному “внутрішньому” світі.
Думки-віруси. Вони ж – страхи, негативи, упередження. З ними потрібно нещадно боротися. Тут в кожного свій “антибіотик” – психотерапевтичні сеанси, трансформаційні ігри, спеціальні тренінги. Насправді, це не завадить нікому. Головне – знайти свого “лікаря”.
Чіткі формулювання. До дрібниць. Колір, кількість, назви. Не просто подорожувати – а які країни хотіли б відвідати в червні, не просто новий офіс – а в якому районі, з якими меблями і за якою ціною.
Бути готовими. Як то кажуть, будьте обережні – мрії здійснюються! Будьте готові змінюватися і змінювати. Будьте готові до змін.

У новому році нас чекають професійний ріст і нові можливості. Головне – не проґавити

Репост вітається!