Гороскоп маркетолога на рік свинки

Овен

Спрямуйте свою природню впертість у правильне русло – тестування ЦА, підвищення СТR і СEO оптимізацію. Ваше стратегічне мислення дозволить реалізувати найсміливіші стартапи! Мисліть системно – і у новому році вам вдасться масштабувати будь-який проект.

Телець

Ви будете створювати вибухові контент-плани! Ваша впевеність у результаті підсилить командний дух і допоможе ефективно організувати робочі процеси. Як результат – ТОП5 видачі пошуковиків і високі конверсії гарантовані!

Близнюки

Саме час взятися за підкорення нових незнаних досі платформ! Не бійтеся експериментів з новітніми технологіями. Ви перші будете використовувати інструменти доповненої реальності і розумні гаджети для розширення цільової аудиторії.

Рак

Подбайте про порядок в бізнес-профілях. Завдяки вам комунікація підписників стане активнішою і зручнішою. Для цього регулярно слідкуйте за статистикою. Ваші показники KPi зростатимуть в геометричній прогресії

Лев

Ви станете королем (або королевою) SMM! Але не зупиняйтеся на досягнутому! Змагайтеся за нові визнання! Захоплюйте нові аудиторії прихильників. І не переставайте давати підписникам можливість регулярно оцінювати і коментувати вашу роботу.

Діва

Ваша старанність принесе свої плоди – пошукові системи будуть до вас прихильні, аудиторія – лояльна, а CTR банерів і рекламних креативів зашкалюватиме! Пам’ятайте, що найвищих показників ви досягнете в команді з професійними дизайнерами і копірайтерами.

Терези

Ваші безкінечні зваження “за” і “проти” точно нікому не завадять! Ви додасте стабільності будь-якому проекту. А головне – ваша внутрішня гармонія допоможе віднайти ті сутнісні показники, які необхідно покращувати, не розпорошуючись на дрібниці. І звісно – ваше вроджене відчуття прекрасного творитиме дива – рекламні креативи приноситимуть нові і нові замовлення.

Скорпіон

Ваша сміливість дозволить створювати гострі і часом провокативні креативи, що поширюватимуться з вірусними ефектом! Про ваш бренд говоритимуть всі, а ваша харизма надасть цій комунікації позитивне забарвлення. Шукайте інфоприводи в щоденній рутині, тут вам немає рівних!

Стрілець

Свинка буде щедрою до вас! Якщо ви подбаєте про юзабіліті сайту і соціальних мереж, їхні користувачі конвертуються у клієнтів зі 100% показником. Ваші експерименти увінчаються успіхом, якщо на початку шляху ви поставите конкретні цілі.

Козеріг

Ви досягатимете цілей, які іншим і не снилися! Адже ніхто так скурпульозно не йтиме до потрібних KPi. Щоб генерувати ще більшу кількість гарячих лідів, використовуйте A/B тестування і регулярно аналізуйте статистику. Будьте трохи більше експериментаторами, ніж завжди.

Водолій

Ви зможете привнести нове дихання в найпровальніший проект! Ви врятуєте не одну кампанію своїм геніальним креативом! Саме вам випадає нагода започатковувати візуальні тренди в новому році. Звертайте увагу на побажання аудиторії, вчіться більше взаємодіяти з нею – і ви збережете позиції лідера!

Риби

Вроджена інтуїція і тонке розуміння потреб користувачів дасть вам змогу зменшити вартість залучення клієнтів до мінімуму. Ваша місія в цьому році – навчити мріяти всіх навколо. Не шкодуйте ділитися своїм натхненням і ідеями з тими, хто цього потребує. У відповідь вони зможуть тактично підсилити будь-який ваш проект!

Репост вітається!

Останні новини